Opieka nad noworodkiem

Odetchnij Mamo! Weź oddech Tato!

W Waszej rodzinie pojawił się dzidziuś? Trudno Wam odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Połóg, zmęczenie, brak wprawy w opiece nad maluszkiem – mama i tata często przeżywają trudne chwile na początku rodzicielstwa. 

Tymczasem dla niemowlaka kluczowa jest dostępność emocjonalna rodziców. Duże zmęczenie rodzica to zapowiedź trudności w adekwatnym reagowaniu na potrzeby dziecka.

Skorzystaj z mojej doraźnej pomocy – mogę nieco Was odciążyć, serwując jednocześnie maluszkowi porcję terapeutycznej pielęgnacji i rozrywki.

Ja zajmę się maluszkiem, a Ty odeśpisz, weźmiesz długą kąpiel, pójdziesz na spacer, załatwisz pilne sprawy, spokojnie zjesz, potańczysz … Albo swobodnie spędzisz czas w domu, a ja zabiorę bobasa na chustowy spacer. Potrafię zająć się dzieckiem niezależnie od tego, czy ma 5 dni, czy 5 miesięcy 🙂

Zadzwoń lub napisz i sprawdź moją dostępność, daj sobie wytchnienie w dzień, spokojny wieczór, a może nawet wyjście w weekend?

Cena: Moja stawka zależy od ilości godzin jakie jednym ciągiem spędzę z Waszym dzieckiem. do 2 godzin: 75 zl/h. 3 i więcej godzin: 60 zl/h..

Na życzenie przywiozę ze sobą osobiście przyrządzony wegański lunch!!