Pogotowie chustowe

Twój noworodek jest niespokojny? Nie daje się odłożyć? Bolą Cię już od tego ręce? Trudno Ci zorganizować po nowemu codzienność i odnaleźć się w rodzicielstwie? Rozważasz noszenie swojego dziecka w chuście, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Chętnie Ci pomogę! już od 2011 roku jestem doradcą noszenia 🙂

Zadzwoń 666 538 731 lub napisz izabelaewabanach@gmail.com

Konsultacje indywidualne trwają 2 godziny i obejmują kilka faz. Na początku króciutko przybliżam podstawy anatomii, pokazuję fazy rozwojowe kręgosłupa i stawów biodrowych w pierwszym roku życia dziecka, aby łatwiej było rodzicowi zrozumieć dlaczego pewne elementy wiązania chusty są kluczowe dla zdrowia i wygody zarówno rodzica jak i dziecka. Zrozumienie kluczem do prawidłowego stosowania. Wybieramy wspólnie wiązania, których rodzic będzie się uczył w części praktycznej, po czym robię instruktażowy pokaz wiązania na lalce treningowej. Następnie rodzic pod moim okiem wiąże w chuście lalkę, a potem już swoje dziecko (rodzice oczekujący dziecka ćwiczą wielokrotnie wiązanie na lalkach). Uczymy się tylu wiązań ile damy radę, co zależy od Waszych możliwości manualnych oraz od tego, czy dziecko będzie w nastroju do współpracy. Rozmawiamy o tym, jak ubierać dziecko do chusty, jak używać jej w poszczególnych porach roku. Koryguję ewentualne błędy popełniane przez rodzica przy trzymaniu i przenoszeniu dziecka na rękach.

Po konsultacjach rodzic objęty jest dalszą opieką, następuje korekta i kontrola wiązania poprzez analizę zdjęć nadsyłanych drogą elektroniczną.

Szkolenie odbywa się u Was w domu, co minimalizuje stres dziecka oraz umożliwia pełne dopasowanie się do Jego  i Waszych potrzeb i tempa życia. Zwykle spotkanie może odbyć się w dni powszednie w godzinach np. 6-8 (ze względu na tatusiów pracujących czasem do późna), albo 9-11 lub 12-14, albo po 17

Zwykle nauka kończy się na jednym spotkaniu, ale niektórym potrzebne jest dodatkowe spotkanie

zostaw opinię o mnie: https://g.page/r/CTB0d7oibZoVEAI/review

opinie są też tutaj : http://facebook.com/naturalnieizabelabanach

CENNIK:

Konsultacja chustowa 2h   — 350 zl

Kolejna konsultacja 1,5 h   — 250zł.

Nauka masażu Shantala i pielęgnacji neurorozwojowej 3h — 400 zł.

Sesja terapii czaszkowo-krzyżowej 1,5h — 200 zł.

Sesja terapii czaszkowo-krzyżowej dla dziecka 0.5h – 100 zł

Konsultacja chustowa online 1,5h — 200 zł.

Kolejna konsultacja chustowa online 0,5h   – 100 zł.

Bezpośrednia opieka nad dzieckiem „niania” – od 60 zł za 1h

Asysta młodej mamy 48 h – 2000 zł (w cenie konsultacje chustowa i pielęgnacyjna, sesja terapii dla mamy i maluszka, ugotowanie obiadu, opieka nad dzieckiem)


Przy okazji konsultacji można zakupić chustę lub nosidło,

ich wybór można obejrzeć tu: http://izabelabanach.pl


Pracuję na terenie Warszawy i jej południowo-zachodnich okolic do 35 km, jak Pruszków, Błonie, Piaseczno, Mszczonów, Grodzisk, Grójec, Łomianki. Chętnie dojadę dalej, ale wtedy negocjować będę dopłatę za dojazd.


A może chcesz poczytać moje blogowe wpisy o chustach? Powstały wiele lat temu, ale nadal są aktualne 🙂 szukaj ich tu: http://

/category/chustowanie/